ПОДАРУНКИ АБОНЕНТАМ ЛІГА:ЗАКОН

ШАНОВНИЙ АБОНЕНТЕ!

ЛІГА:ЗАКОН висловлює щиру подяку за співпрацю та довіру, яку Ви надаєте, використовуючи наші продукти й сервіси для захисту та розвитку Вашого бізнесу!

ГАРАНТОВАНИЙ ПОДАРУНОК

На цій сторінці Ви можете БЕЗКОШТОВНО обрати корисний подарунок від ЛІГА:ЗАКОН

Оберіть подарунок:


 

Детальніше про подарунки від ЛІГА:ЗАКОН:

 

 • Участь у вебінарі "Перевірки підприємства – практичні поради для бухгалтера та юриста" 21.05.2019 року. 
  Вебінар буде актуальний як для бухгалтерів так і для юристів. В ході вебінару будуть розкриті найболючіші питання, пов’язані з перевірками підприємств, розглянуті ризики, які їх супроводжують та акцентовані ключові моменти, на які варто звернути увагу бухгалтеру.

 • 11:00 - 12:30  "Перевірки Держпраці: найпоширеніші порушення та судова практика " Лектор: Світлана Листрова - експерт з оплати праці та оподаткування.Питання, які будуть висвітлені:
  1) Найпоширеніші порушення законодавства про працю ─ штраф у розмірі МЗП.
  2) Виплата зарплати з затримкою більш ніж  на місяць чи не в повному розмірі ─ штраф у розмірі 3 МЗП.
  3) Недотримання мінімальних державних гарантій ─ штраф у розмірі 10 МЗП за кожного.
  4) Неоформлення трудових відносин, виплата зарплати без ЄСВ ─ 30 МЗП гарантовано.
  5) Недопуск до контрольного заходу та коли можна уникнути штрафу
 • 12:30-13:30  "Перевірки ДФС у 2019 році" Лектор: Роман Блажко - адвокат, партнер юридичної фірми "Лекс'Юс".Питання, які будуть висвітлені:
  1) Мораторії на податкові перевірки, які діяли протягом останнього часу. Чи залишилися будь-які мораторії у 2019 році?
  2)  Види податкових перевірок.
  3)  Умови допуску до податкових перевірок. Допускати чи не допускати податківців і які це може мати наслідки для підприємства.
  4)  Можливі стратегії дій підприємства під час податкової перевірки. Як захистити свої права та інтереси.
  5)  Оскарження результатів перевірок в судовому та адміністративному порядку. Доцільність залучення бізнес-омбудсмена до процесу оскарження.
  6)  Судова практика нового Верховного Суду щодо процедурних аспектів проведення податкових перевірок (оскарження наказів про проведення планових і позапланових перевірок; 7) незаконність перевірок, призначених у рамках кримінальних проваджень; застосування адміністративного арешту майна при недопуску до перевірки тощо)
 • Електронне виданння "БУХГАЛТЕР&ЗАКОН" з доступом до 31.05.
  Вдалий вибір для фахівців, що мають справу з бухобліком. Номери наповнені вичерпними авторськими аналітичними та консультаційними матеріалами по різноманітних бухгалтерських ситуаціях з практичними рекомендаціями від провідних експертів ЛІГА:ЗАКОН та визнаних експертів у галузі бухобліку та оподаткування 

 • Електронне виданння "ЮРИСТ&ЗАКОН" з доступом до 31.05
  Вдалий вибір для юристів, яким необхідна поглиблена аналітика з практичними рекомендаціями експертів, що супроводжується посиланнями на НПП. 

 • Інформаційно-правова система ПРАЙМ з доступом до 31.05 
  Комплексне рішення, яке ідеально підійде адвокатським об'єднанням, великим компаніям підприємствам, яким необхідно забезпечити керівників і співробітників бухгалтерського, юридичного та HR-відділу багатофункціональними, достовірними інформаційними інструментами. 

Чекаємо на ваші запитання

044 538-01-03 0-800-21-01-03

З побажанням чудового настрою та продуктивної роботи,

Ваша ЛІГА:ЗАКОН