ПОДАРУНКИ

КЛІЄНТАМ ЛІГА:ЗАКОН

ШАНОВНИЙ АБОНЕНТЕ!

ЛІГА:ЗАКОН висловлює щиру подяку за співпрацю та довіру, яку Ви надаєте, використовуючи наші продукти й сервіси для захисту та розвитку Вашого бізнесу!

Сплачуйте абонентське обслуговування Вашого інформаційного продукту від ЛІГА:ЗАКОН та отримуйте корисні подарунки для професійної роботи.

Для керівника:

інформаційно-правові системи ліга:закон ПРАЙМ

Нормативно-правова, аналітична, консультаційна, довідкова інформація у зручному інтерфейсі. Щодня - правова картина дня та законотворчі новації, які можуть впливати на бізнес.

Contr Agent ОПТИМАЛЬНИЙ

Сервіс допомагає оцінювати надійність бізнес-партнерів, а також відображає легальні та повні дані з ЄДР, ЄДРСР, інформацію про стан банкрутства, нявність податкового боргу тощо.

Для юриста:

Verdictum Система пошуку та аналізу судових рішень

Надає можливість швидко підібрати релевантні судові рішення з мільйонів подібних і побудувати сильний аргументований захист у суді. В один клік можна переглянути рішення з правовою позицією ВС, історію проходження справи, подібні рішення. розклад судових засідань тощо.

ЮРИСТ&ЗАКОН Електронне видання

Електронне аналітичне видання для юристів про практику правозастосування. Матеріали підготовлені експертами ринку та мають практичне значення для фахівців юридичної сфери.

Для бухгалтера:

ВІСНИК МСФЗ Електронне видання

Спеціалізоване періодичне видання з МСФЗ і суміжних галузей. Видання містить новини та коментарі від експертів, офіційні переклади Мінфіну, корисну інформацію та прикладну аналітику для фінансових директорів, аудиторів, фахівців МСФЗ, фінансових контролерів.

БУХГАЛТЕР&ЗАКОН Електронне видання

Aктуальна та надійна інформація для головного бухгалтера та фінансового директора, податкового адвоката. Видання включає добірку аналітичних матеріалів, які комплексно розкривають тему або важливу подію у законодавстві, аналіз найважливіших законопроектів для бухгалтера та підприємства, експертну аналітику з проблемних практичних бухгалтерських ситуацій.

Заповніть анкету та оберіть один з запропонованих подарунків

Під подарунком мається на увазі надання абонентського доступу до одного робочого місця для користування одним обраним виданням/системою на передоплачений період.