Поринь в історію, яка стане реальністю. Тільки ти спроможний врятувати світ. Наші цінності - твоя зброя.

MicrosoftTeams-image
«КЛЮЧ ДО УСПІХУ» — це масштабний корпоративний проєкт, який об’єднує корпоративну тематичну гру-змагання команд із зануренням у фантастичний сюжет та телезйомкою, нагородження «ключами успіху» від Голови Ради Директорів ЛІГА:ЗАКОН Марини Бондаренко, онлайн-квест для глядачів, офлайн-презентацію кожного випуску. Мета проєкту — посилення наших корпоративних цінностей, підвищення ефективності командної синергії і корпоративного духу, а також компенсування тривалої віддаленої роботи. Цей рік дуже важливий для нашої компанії, і ми прагнули створити дійсно значущий проєкт насичений подіями, який назавжди залишиться в серцях співробітників.
Цей проєкт об’єднав у собі і тімбілдінг, і конкурс на найкращого працівника, і корпоративне змагання та тематичну гру. Цей формат абсолютно унікальний і є симбіозом бізнес досягнень та змагань команд, де кожен співробітник різними способами досягає успіху і взаємодіє один з одним.

Завдяки об’єднанню офлайн- і онлайн- форматів та можливості бути номінованим за досягнення в роботі та відповідність цінностям Компанії, у абсолютно кожного співробітника буде змога стати володарем заповітного «ключа успіху».

НА ТЕБЕ ЧЕКАЄ

Шоу, театр і таємна локація

Відеопроєкції, спецефекти, десятки акторів, тонни декорацій, унікальні постановки. Локація — як маленький світ, у якому ти не тільки його рятуєш, але й можеш розслабитися. 1500 метрів на закритій території, де в фіналі гри ми разом відзначимо перемогу кожної команди на зоні бару з напоями та закусками.

Справжні телезйомки

Ти опинишся на справжньому знімальному майданчику. Твоя команда не просто бере участь у грі та квесті, а й стає учасником справжнього внутрішнього «телешоу» за всіма правилами кіно.

Пригодницька гра із зануренням

«Форт Буаяр» і квест-ігри відпочивають перед тим, що тебе очікує. Для того щоб пройти за заданим сценарієм і дійти до фіналу, вам треба буде розв’язати ряд загадок на знання цінностей та історії нашої компанії, а також на кмітливість, спритність і навіть на вимогливість.

Гра-нагородження з лідером

Щоб підтримати амбітних та ініціативних співробітників; тих, хто щодня у своїй роботі розділяє цінності Компанії і досягає значних бізнес-результатів, буде окреме змагання та нагородження «ключами успіху» від Марини Бондаренко.

Гра з глядачами

Усі глядачі зможуть стати повноцінними учасниками процесу та під час переглядів шоу розгадувати спеціально придумані для них загадки і претендувати на головний приз.

Суперприз

Але це ще не все! Якщо твоя команда переможе, буде спритною, наполегливою та натхненною — ви отримаєте суперприз, який вас здивує.

ВИПУСКИ ІГОР

ПРО ПРОЄКТ

Наше дійство — це таємниця. В епоху відкритості інформації, секрети завжди притягують. Що ми можемо обіцяти, то це 3-4 години дивовижних сюрпризів і неймовірних історій, таємничі сюжетні лінії, персонажі які запам’ятаються надовго, незвичайні місця, десятки акторів і 2500 метрів стилізованої локації. Усе це створює світ, у якому складно відрізнити реальність від вигадки.

Гра відбудеться в секретному київському місці. Воно розташовано всього за кілька хвилин ходьби від станції метро Дарниця. Усі зареєстровані одержать більш точну інформацію. Підійшовши до призначеного місця, ви зустрінете наших акторів і трансфер, які й допоможуть вам потрапити на закритий захід.

Зйомки всіх ігор відбудуться 6 та 7 липня. Під час реєстрації ми пропонуємо кожному з вас обрати 2 варіанти найбільш комфортного часу та дати для участі у ГРІ. Але ми залишаємо за собою право перенесення дат ігор, бо сьогодні дуже нестабільна епідеміологічна ситуація. Ми будемо постійно на зв‘язку із кожним членом Команд і повідомлятимемо про будь-які зміни.

Команди формуватимуться за допомогою жеребкування, у прямому ефірі, з тих учасників, які зареєструються для участі.

УВАГА! Кількість місць для участі у Грі-Квесті дуже обмежена. Ми збираємо всього 6 КОМАНД.

Тому, ми обиратимемо та розподілятимемо гравців за двома критеріями: жеребкування та вибраний найбільш бажаний час.

Одразу хочемо попередити, що з огляду на те, що ми знімаємо реальне шоу, під час гри буде заборонено користуватися будь-якими гаджетами та відлучатися зі знімального майданчика.

Гра для кожної команди займатиме приблизно три-чотири години. Це охплюватиме запис візитівок гравців, фотосет команди, переодягання у брендовані футболки, інструктаж та, звісно, саму гру зі зйомкою.

Усі додаткові деталі ви дізнаєтеся, коли зареєструєтеся на гру!

Цілком. Ми, безумовно, залишаємося небайдужими до вашого здоров’я і безпеки та заздалегідь подбали про безпеку кожного. Перед кожною грою всім учасникам, акторам та членам знімальної групи буде зроблено експрес-тести. Окрім цього, ми закупили для вас маски й антисептики. Але ми переконливо просимо вас дотримуватися до участі в грі всіх рекомендацій МОЗ щодо запобігання вірусу, бо ми будемо залежати один від одного і дуже сподіваємося, що ніщо не стане перепоною до УСПІХУ та проведенню зйомок Гри. Для нас дуже важливо, щоб усі були здорові та щасливі.

Після презентації кожного випуску Шоу, Голова Ради Директорів Марина Володимирівна звертатиметься із промовою до всіх співробітників. Протягом шести місяців вона обиратиме шість переможців, які отримають КЛЮЧІ УСПІХУ за особливі досягнення у своїй роботі, які відповідають цінностям. Кандидатів із досить докладною аргументацією кожного місяця подаватимуть на розгляд членів ТОП-команди, і лише одна людина, яка буде найбільш гідна нагороди, на розсуд Марини Бондаренко, отримає заповітний приз.

Під час кожного випуску Шоу, в усіх глядачів буде можливість стати учасниками гри, яку буде зашифровано під час змагання команд у випусках. Завдання оголошуватиметься перед початком презентації, і перший, хто надасть правильну відповідь, змагатиметься за головний приз у фіналі.

Ми плануємо проводити невеликі, але дуже душевні та цікаві офлайн-презентації на території або біля БЦ «ЛІГА». Ми хочемо зробити зустрічі на даху та в парку, з пуфами, легкими закусками та напоями. Щоразу різні тематичні зустрічі з колегами, рідними та друзями.
Але, друзі, усе буде залежати від ситуації з карантинними обмеженнями та від погодних умов. Хоча ви не переймайтеся — ми зробимо все, щоб захід відбувся максимально круто, яскраво та цікаво! До зустрічі!

  1. Бажання взяти участь.
  2. Стежити за анонсами в TEAMS.
  3. Зареєструватися у формі реєстрації.
  4. Тримати кулаки за себе під час жеребкування у прямому ефірі.
  5. Чекати на запрошення до гри.