головні повідомлення за добу, сформовані з використанням штучного інтеллекту (АІ)
Президент України Володимир Зеленський оголосив про зупинку тіньових фінансових схем, які завдавали мільярдні збитки державі. На засіданні РНБО були представлені результати роботи нових керівників Державної податкової служби та Державної служби фінансового моніторингу, які виявили численні порушення. Відповідні матеріали передані до правоохоронних органів для подальшого розслідування.
На засіданні РНБО 4 лютого ухвалено рішення про введення нових санкцій проти олігархів, посадовців та депутатів, які були викриті у тіньових фінансових схемах. Президент Зеленський зазначив, що списки осіб, на яких будуть накладені санкції, будуть оприлюднені найближчим часом, а також підкреслив важливість об'єктивності розслідувань.
Голова Державної служби фінансового моніторингу Філіп Пронін підбив підсумки роботи за перший місяць, вказавши на виявлені порушення податкового законодавства на мільярди гривень. Він також повідомив про виявлення схем фінансування релігійних організацій з Росії, що потребує подальшого розслідування.
На засіданні РНБО обговорювалися результати перевірок, які виявили фінансові порушення на мільярди гривень. Президент Зеленський підкреслив, що розслідування мають бути об'єктивними, а матеріали передані до правоохоронних органів для подальшого розгляду.
Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Дмитро Гетманцев повідомив, що до літа 2025 року в Україні буде офіційно легалізована криптовалюта. Про це депутат заявив на заході "Нова економіка: криптовалюти, CBD та OnlyFans", передає Mezha.Media.
НАБУ надала роз'яснення щодо Меморандуму про забезпечення прозорості ринку платіжних послуг Меморандум – це спільна ініціатива банківського сектору про запровадження у своїй діяльності уніфікованих ринкових практик та підходів як додаткових заходів до вже діючих у банках внутрішніх процедур.
Законодавство висуває певні вимоги до суб'єктів первинного фінмоніторингу. У свою чергу, виконання цих вимог контролюється відповідними державними органами. У статті розповімо, за якими правилами здійснюється такий контроль та проводяться перевірки суб'єктів первинного фінмоніторингу, підконтрольних у цих питаннях Мінфіну.
Вчасно знати про законодавчі зміни, щоб уникнути порушень
Моніторити нові вимоги та стандарти
Знати про міжнародні рекомендації
Виявляти нові методи фінансових злочинів і шахрайства
Краще реагувати на інциденти
Забезпечувати відповідність компанії всім вимогам
Замовляйте доступ та переходьте до тем у центрі уваги в LIGA 360
Замовити доступ