Перевірено за допомогою системи аналізу і моніторингу ContrAgent
Bimp - український сервіс управління ресурсами та фінансовим результатом для власників малого та середнього бізнесу. Оскільки досі багато українського бізнесу використовують 1С та інші російські софти, почали безкоштовно консультувати малий та середній бізнес стосовно швидкого та безпечного перенесення даних з російського сервісу на український аналог.
Соціальна ініціатива LIGA ZAKON, метою якої є розповісти про сміливий бізнес в Україні – BUSINESS BRAVERY. Про відчайдушних підприємців, які не зупинили свою діяльність попри всі складнощі та ризики, спричинені війною, а продовжують працювати заради мирного майбутнього. Саме вони є економічними героями України. Продовжуємо проєкт сміливою історією компанії Bimp.
"Ми віримо, що підтримувати країну може кожен — наймати українців, які втратили роботу через війну, робити якісний продукт, який не поступається іноземним, сумлінно платити зарплати й податки, донатити, волонтерити, вірити в перемогу. Та обирати українське, адже у єдності та взаємопідтримці — наша сила", – Дирявко Юлія Валеріївна.
Де знаходиться ваша компанія на цей час і чи була змушена переміститися з початком повномасштабної війни?
Наша компанія знаходиться у Києві. Ми прийняли рішення переїхати до нового приміщення із власним сховищем, автономними джерелами освітлення та тепла, щоб гарантувати безпеку співробітників й комфортну працю. Залишатися на одній хвилі та підтримувати одне одного нам допомагають щоденні зідзвони та щопʼятничні офлайнові піца-паті з підключенням по зуму тих, хто не може поки приїхати у Київ.
Що ваш бізнес втратив унаслідок війни чи бойових дій?
Масштабне воєнне вторгнення стало викликом для українського бізнесу. Проте ми, як ІТ-компанія постраждали не так суттєво, як інші галузі бізнесу, і попри складні умови ми та вся ІТ-сфера можемо стати рушієм для відновлення і зростання української економіки.
Як виправляєте ситуацію для Вашого бізнесу у зв’язку з утратами?
Попри все ми змогли зберегти нашу команду, клієнтів та партнерів. Ми вважаємо головні фактори нашої стійкості гнучкість і небайдужість. Ми підтримуємо постійний діалог з клієнтами й партнерами, аналізуємо стан українського ринку фінансових послуг, кожного тижня оновлюємо свій софт. Команди менеджерів і відділу турботи регулярно досліджують потреби і запити користувачів: проводять опитування, збирають фідбеки у наявних юзерів та компаній, що зацікавились сервісом.
Що загалом змінилося в роботі вашого бізнесу з початку війни?
Війна змінила ставлення компаній до продуктів, якими вони користуються. Оскільки досі багато бізнесів використовують 1С, вони зsштовхнулися з низкою проблем: ворожий софт: купуєш його — допомагаєш загарбникові;
безпека даних: неможливо бути впевненим, чи не зможе ворог ними скористатися;
складний, застарілий сервіс, який не зрозуміло, чи не перестане працювати в будь-який момент в Україні;
Тому зараз сервіс консультує малий та середній бізнес, допомагаємо безпечно і швидко перенести всі дані з російського чи іншого софту до Bimp та інші українські сервіси. Щоб підприємцям було легше адаптуватися у цей час, ми відкрили новий інформаційний проєкт, що для нас не типово. Створили велику базу знань, безкоштовні вебінари зі спеціалістами різних напрямків, створили рубрику з порадами, практичними інструменти та кейсами, щоб відновити діяльність компанії й впоратися з викликами.
Чи мав (має) змогу ваш бізнес забезпечувати певні потреби цивільного населення або військових під час війни?
Bimp — повністю український бізнес, з українським походженням і працівниками. І щоб підтримати своїх, економіку країни та допомогти адаптуватися до нової реальності ми запровадили декілька воєнних проєктів.
Створили пакет "Слава Україні" для українського бізнесу. Для українських підприємців ми відкрили повний функціонал сервісу та втричі знизили ціну за користування. Це дає змогу швидко оптимізувати фінансове управління та процеси компанії, адаптуватися до реальності ведення бізнесу в Україні та почати підтримувати економіку країни.
Нові робочі місця для українців. Сьогодні, не дивлячись на те, що усі співробітники Вімр розкидані по світу, ми змогли зберегти команду та надати нові робочі місця крутим спеціалістам, які лишились роботи через війну й вивезти їх з території активних воєнних дій. Збереження робочих місць – це один із важливих кроків до нашої перемоги.