СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ЛІГА:ЗАКОН

ШАНОВНИЙ АБОНЕНТЕ!

Дякуємо, що скористалися нашою пропозицією

На цій сторінці Ви можете БЕЗКОШТОВНО замовити одну ліцензію веб системи ПРАЙМ на 3 місяці: липень 2018 р. - вересень 2018 р.

Заявки на отримання системи ПРАЙМ
приймаються до 20.06.2018

[contact-form-7 id="4562" title="Cистема ПРАЙМ"]


ПРАЙМ

Це найповніше джерело систематизованої та достовірної правової інформації зі зручними інструментами для пошуку. Система ПРАЙМ надає змогу швидко знайти й проаналізувати правову інформацію на будь-який момент часу, оцінити ситуацію та прийняти правильне рішення.

Спеціально для роботи керівника, юриста, бухгалтера та кадровика – зручні модулі для вирішення професійних задач: Законодавство України у повному обсязі, Правова картина дня, Ситуації, Бухгалтер і Закон, Типові договори та шаблони, Форми і бланки, Судові прецеденти, Коментовані кодекси, Консультації експерта, Калькулятори тощо.


Зверніть увагу на інноваційні модулі, які доступні виключно у веб-системі ЛІГА:ЗАКОН:

ГАЛУЗІ ЕКОНОМІКИ - спеціальні добірки за всіма видами інформації в розрізі певної галузі (агропромисловий комплекс, транспорт, будівництво, промисловість, туризм і т.д.), які робляться аналітиками вручну й у реальному часі.

АЛГОРИТМИ ДІЙ - модуль містить покрокові інструкції (алгоритми) дій під час вирішення бізнес-завдань, подані у вигляді інфографіки. Алгоритми дають змогу простежити всю схему руху для вирішення конкретного питання у сфері бізнесу, а також за посиланням звірити кожний крок із нормативним актом, яким цей крок передбачено.

Чекаємо на ваші запитання

044 538-01-03
0-800-21-01-03

З побажанням чудового настрою та продуктивної роботи,

Ваша ЛІГА:ЗАКОН