СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ЛІГА:ЗАКОН

ШАНОВНИЙ АБОНЕНТЕ!

Дякуємо, що скористалися нашою пропозицією

На цій сторінці Ви можете БЕЗКОШТОВНО замовити одну ліцензію веб системи ПРАЙМ на 3 місяці: липень 2018 р. - вересень 2018 р.

Заявки на отримання системи ПРАЙМ
приймаються до 20.06.2018


ПРАЙМ

Це найповніше джерело систематизованої та достовірної правової інформації зі зручними інструментами для пошуку. Система ПРАЙМ надає змогу швидко знайти й проаналізувати правову інформацію на будь-який момент часу, оцінити ситуацію та прийняти правильне рішення.

Спеціально для роботи керівника, юриста, бухгалтера та кадровика – зручні модулі для вирішення професійних задач: Законодавство України у повному обсязі, Правова картина дня, Ситуації, Бухгалтер і Закон, Типові договори та шаблони, Форми і бланки, Судові прецеденти, Коментовані кодекси, Консультації експерта, Калькулятори тощо.


Зверніть увагу на інноваційні модулі, які доступні виключно у веб-системі ЛІГА:ЗАКОН:

ГАЛУЗІ ЕКОНОМІКИ - спеціальні добірки за всіма видами інформації в розрізі певної галузі (агропромисловий комплекс, транспорт, будівництво, промисловість, туризм і т.д.), які робляться аналітиками вручну й у реальному часі.

АЛГОРИТМИ ДІЙ - модуль містить покрокові інструкції (алгоритми) дій під час вирішення бізнес-завдань, подані у вигляді інфографіки. Алгоритми дають змогу простежити всю схему руху для вирішення конкретного питання у сфері бізнесу, а також за посиланням звірити кожний крок із нормативним актом, яким цей крок передбачено.

Чекаємо на ваші запитання

044 538-01-03
0-800-21-01-03

З побажанням чудового настрою та продуктивної роботи,

Ваша ЛІГА:ЗАКОН