My Valentine. My Life. My Work

Дві романтичні історії кохання, які почалися в ЛІГА:ЗАКОН

14 лютого усі закохані святкують День святого Валентина.
Напередодні цього романтичного свята ми поспілкувались із  двома парами, історії кохання яких напряму пов’язані з ЛІГА:ЗАКОН та дізналися, як вони зустріли свою другу половинку та як їм працювати разом. 

web _MG_7458

                                      LoveSTORY МАрини та ВАДИМА

Як ви познайомилися? Як давно ви разом?

Марина Мельник

Ми працюємо в компанії з 2000 року. Спочатку були в різних, потім в одному департаменті. Вадим працював в технічній підтримці, а я - у тестуванні. Потім Вадим теж став тестувальником і ми багато років працювали разом, обідали разом і гуляли в обідню перерву у парку. Але це не мало ніякого значення протягом 8-ми років.

А потім ми якось зрозуміли, що нам цікаві одні й ті ж фільми, і ми стали по п'ятницях ходити в кіно і навіть на концерти.
Ми намагалися запрошувати наших колег для спільного проведення часу, влаштовувати так би мовити тім-білдінги, але вони чомусь не знаходили для цього часу. У той час на площах давали безкоштовні концерти Scorpions, Елтон Джон, Пол Маккартні. Я побоювалася йти сама у натовп, а з Вадимом мені було комфортно. Але я все ще не усвідомлювала, що це щось більше, ніж просто розваги…

Поки у мене не сталося лихо, величезні проблеми зі здоров'ям. Вадим прийшов до мене в лікарню на третій день після операції і більше ми не розлучалися. З того часу пройшло вже 11 років, і я розумію, що він врятував мене. Любов підкралася тихо, непомітно, ми дбайливо звикали один до одного.

Вадим Калашник

Ми познайомилися в кінці 2000 року. Я був тоді новачком в компанії. Марина проводила навчання в команді, в якій я почав свій шлях. Всі тоді відчули, що вона - найдобріша з наших вчителів. Потім ми працювали іноді в різних відділах, іноді в одному, але завжди десь поруч. У якийсь момент почали разом відпочивати - ходити у кіно, на концерти... Разом долати труднощі. І ось ми разом вже більше 11 років.

web _MG_7544

«З того часу пройшло вже 11 років, і я розумію, що він врятував мене.
Любов підкралася тихо, непомітно, ми дбайливо звикали один до одного»

За що полюбили один одного? Які якості ви цінуєте в своїй другій половині? 

Марина Мельник

Я завжди намагаюся приймати Вадима таким, яким він є, йти на компроміс. Сама не помічаю, як погоджуюся з його рішеннями, це дивно для мене. Вадим готовий все кинути і летіти до мене на допомогу якщо треба, і мені потрібно добре подумати, перш ніж сказати йому про проблему, щоб він не зривався, не відривався від своїх справ.

Ціную його турботу, намагаюся берегти. Він мій найкращий друг. Ще Вадим має організаторські здібності, вміє домовлятися, тактовний і дуже цінує сімейні узи. З моїми рідними зійшовся з півслова.

Вадим Калашник

Мене відразу зачарував голос Марини, зачепили якісь особливі інтонації. А коли познайомився ближче - закохався.
Моя друга половинка - сама досконалість! У всьому!
Вона дуже душевна людина, мудра, чесна, сильна, інтелігентна і весела.

«Вона, моя друга половинка, сама досконалість! У всьому!»

Складно працювати разом в одній компанії?

Марина Мельник

Я не уявляю, що б було, якби ми працювали в різних. ЛІГА:ЗАКОН - наше життя.

Вадим Калашник

Не складно. Хоча, наші колеги іноді зі сміхом розтягували нас в деяких робочих суперечках. Впевнений, ми краще розуміємо один одного в тому числі і завдяки роботі в одній компанії. І часто користуємося можливістю допомогти і підтримати один одного.

LoveSTORY ОЛЕГА І ІРИНИ

web _MG_8067

Як ви познайомилися? Як давно ви разом?

Олег Керда

Я працював в компанії, а в 2010 році познайомився з Іриною, і одразу запропонував їй спробувати свої сили у компанії - відділі продажів. Вона успішно пройшла випробувальний термін. У 2017 ми зіграли весілля, в цей період Ірина ще працювала в компанії. Зараз Ірина працює мамою в декреті і паралельно, фактично повністю, змінила рід діяльності. Тепер Ірина професійний кондитер, робить божественні десерти. Деякі з колишніх колег вже оцінили її роботи і стали клієнтами.

Ірина Керда

Познайомилися ми незадовго до того, як стали разом працювати, але завдяки компанії склалась наша сім'я. Нещодавно відзначили 11 років знайомства.

За що полюбили один одного? Які якості ви цінуєте в своїй другій половині?

Олег Керда

Відносини - це велика відповідальність. Ми стали опорою один для одного на всі часи нашого життя, тому Наша Любов, наше сімейне життя - це набір окремих життєвих епізодів, а після народження дитини тепер і на трьох!

Ірина Керда

Олега полюбила за його надійність. За його колосальну підтримку у будь-яких питаннях. З ним як за кам'яною стіною, адже його слова завжди відповідають вчинкам. А найголовніше - він не боїться допомагати! І завжди готовий виконати наші з Марією забаганки.

web _MG_8254

«Наша Любов, наше сімейне життя - це набір окремих життєвих епізодів,
а після народження дитини тепер і на трьох!»

Складно працювати разом в одній компанії?

Олег Керда

Працювати в компанії разом - це ще неймовірна відповідальність. З огляду на "радянський стереотип" про кумівство і родичів, всіма силами намагаєшся працювати так, щоб ніхто не міг пред'явити претензії за неякісно виконану роботу. З точки зору відносин - це трохи обмежує особистий простір... але воно і не потрібно, якщо відносини і любов є у вашому житті.

Ірина Керда

Мене завжди питали "Як ви працюєте разом? Як ви не набридаєте один одному? Я б не зміг/не змогла б так!". А я завжди відповідала "Мені навпаки, не зрозуміло як можна інакше!". Настільки нам зручно було бути разом 24/7 !!! І навіть тепер, коли я в декреті, а Олег працює дистанційно, ми знову працюємо разом - і це чудово!

«Працювати в компанії разом - це ще неймовірна відповідальність»